Сет од спојки за црево со пречник од 13мм (1/2") - Baucentar
Сет од спојки за црево со пречник од 13мм (1/2″)

Сет од спојки за црево со пречник од 13мм (1/2″)

229 ден

Има на залиха

229 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Во сетот е вклучена спојка за чешма (T 26.5 мм (3/4″)) со редуцир за T 21 мм (1/2″), брза спојка за црево, затворач за црево и млазница за прскање. Сите делови лесно може да се поврат со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.
Исто така компатибилна е и за поврзување на црева со пречник од 15 мм (5/8″).

Бренд

Rehau