Сет Ножеви За Плочки Со Мултифункц.Алат 3пар. - Baucentar
Сет Ножеви За Плочки Со Мултифункц.Алат 3пар.

Сет Ножеви За Плочки Со Мултифункц.Алат 3пар.

1790 ден

Има на залиха

1790 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Совршен сет за општи работи за сечење или исправување на различни материјали со осцилирачки повеќенаменски алати.

Содржина

1 Starlock BIM лист за пила за вдлабнати резови во дрво и метал

1 Starlock Carbide LMT сегментен лист на пила Grout and Abrasive

1 Starlock HCS сечиво Multi Material

Бренд

Bosch