Сет Ножеви За Дрво Со Мултифункц.Алат 3пар. - Baucentar
Сет Ножеви За Дрво Со Мултифункц.Алат 3пар.

Сет Ножеви За Дрво Со Мултифункц.Алат 3пар.

1450 ден

Има на залиха

1450 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Совршен сет за општи работи за сечење или исправување на дрво со осцилирачки повеќенаменски алати.

Содржина

1 Starlock BIM лист за пила за вдлабнати резови во дрво и метал

1 Starlock HCS лист за пила за вдлабнати резови во дрво

1 Starlock HCS лист на сегментна пила за дрво

Бренд

Bosch