Сет Насадни Клучеви 4пар. - Baucentar
Сет Насадни Клучеви 4пар.

Сет Насадни Клучеви 4пар.

220 ден

Има на залиха

220 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сет од 4 насадни клучеви со следните димензии

Ширина на клучот
7
8
10
13

Должина mm
36
38
38

Тип на рачка
1/4″ надворешна шестострана рачка

Бренд

Bosch