Сет Насадни Клучеви 21 пар. 1/4” Со Клуч Крцкалка - Baucentar
Сет Насадни Клучеви 21 пар. 1/4” Со Клуч Крцкалка

Сет Насадни Клучеви 21 пар. 1/4” Со Клуч Крцкалка

1670 ден

Има на залиха

1670 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д260 Категории

Сет насадни клучеви со прифат од 1/4”. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниранa пластична кутија со лежиште за секој клуч одделно. Во сетот има вкупно 15 насадни клучеви и клуч крцкалка со додатоци.

Бренд

Topex