Сет Насадни Клучеви 20 пар. 1/2” Со Клуч Крцкалка - Baucentar
Сет Насадни Клучеви 20 пар. 1/2” Со Клуч Крцкалка

Сет Насадни Клучеви 20 пар. 1/2” Со Клуч Крцкалка

1290 ден

Нема на залиха

Шифра: 38Д232 Категории

Сет насадни клучеви со прифат од 1/2”. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниранa пластична кутија со лежиште за секој клуч одделно. Во сетот има вкупно 18 насадни клучеви и клуч крцкалка со продолжеток.

Бренд

Topex