Сет Конусни Глодала 3 парчиња - Baucentar
Сет Конусни Глодала 3 парчиња

Сет Конусни Глодала 3 парчиња

290 ден

Има на залиха

290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сет конусни глодала наменети за дупчење во разни материјали како тврда пластика, масивно дрво, меко дрво, обоени метали и во лимови.

Сетот ги содржи следните елементи:

Дијаметар mm
8,0
10,0
12,0

Вкупна должина mm
50
50
50

Рачка со Цилиндричен прифат

Бренд

Bosch