Сет Бургии За Метал HSS-R 19пар. - Baucentar
Сет Бургии За Метал HSS-R 19пар.

Сет Бургии За Метал HSS-R 19пар.

990 ден

Има на залиха

990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Во сетот има 9 спирални бургии изработени од брзорезен челик со огромна ефикасност за дупчалки во рачно водена и во стационарна примена.

Долг животен век

Голема еластичност при најмала опасност од кршење.

Отпорна метална кутија за прегледно чување и заштита на бургиите.

Универзално применлива, прикладна за користење со сите марки на електрилчен алат.

Овој сет содржи:

19 HSS-R бургии за метал
Ø 1/1,5/2/2,5/3/3,5/4/4,5/5/5,5/ 6/6,5/7/7,5/8/8,5/9/9,5/10 mm

Бренд

Bosch