Сет Бургии За Метал HSS-G 7 парчиња - Baucentar
Сет Бургии За Метал HSS-G 7 парчиња

Сет Бургии За Метал HSS-G 7 парчиња

723 ден

Има на залиха

723 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургијата HSS Twist овозможува стабилно дупчење за стандардна примена во метал.

Овој сет содржи:

Дијаметар mm
2,0
3,0
4,0
5,0
6,0
8,0
10,0

Работна Должина mm
24
33
43
52
57
75
87

Вкупна должоина mm
49
61
75
86
93
117
133

Димензии на гарноитурата mm
141.0 x 80.0 x 20

Бренд

Bosch