Сет Бургии За Метал HSS Поинтек 7пар. 2-8mm - Baucentar
Сет Бургии За Метал HSS Поинтек 7пар. 2-8mm

Сет Бургии За Метал HSS Поинтек 7пар. 2-8mm

390 ден

Има на залиха

390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Спирална HSS бургија PointTeQ која овозможува брзо дупчење во метал благодарение на дизајнот на вервот на PointTeQ бургијата.

Овој сет содржи:

Дијаметар mm
2,0
3,0
4,0
5,0
6,0
8,0
10,0

Работна должина mm
4
33
43
52
57
75
87

Бренд

Bosch