Сет Битови Со Брзо Изменлив Држач 12пар. - Baucentar
Сет Битови Со Брзо Изменлив Држач 12пар.

Сет Битови Со Брзо Изменлив Држач 12пар.

690 ден

Има на залиха

690 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Овој сет содржи 12 парчиња:

PH1
PH2
PH3
PZ1
PZ2
PZ3
T10
T15
T20
T25
T30
1 универзален магнетен држач

Бренд

Bosch