Секач за метални цевки 3-30мм - Baucentar
Секач за метални цевки 3-30мм

Секач за метални цевки 3-30мм

480 ден

Има на залиха

480 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 34Д032 Категории

Секач за метални цевки. Наменет е за сечење на метални цевки изработени од бакар и од алуминиум. Може да се сечат цевки со дијаметар од 3-30мм или од 1/8″-1.1/4″. Целосно е изработен од метал. Ножето за сечење може да се замени со што се овозможува долготрајно користење на секачот.

Бренд

Topex