Спојка за славина (3/4") - Baucentar
Спојка за славина (3/4″)

Спојка за славина (3/4″)

59 ден

Има на залиха

59 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Спојка за славина со црево за навооднување со пречник од 19 мм (3/4″) и чешма Т26,5мм. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau