Пластичен пиштол за прскање млаз - Baucentar
Пластичен пиштол за прскање млаз

Пластичен пиштол за прскање млаз

289 ден

Има на залиха

289 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 203279-100 Категории

Прскалка за рачно полевање на градината. Водениот млаз може да се регулира само со една рака преку рачката. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи.

Бренд

Rehau