Брусалка Рамна Челна Електр. ГГС 28 Ц 600W футер ф8мм - Baucentar
Брусалка Рамна Челна Електр. ГГС 28 Ц 600W футер ф8мм

Брусалка Рамна Челна Електр. ГГС 28 Ц 600W футер ф8мм

10900 ден

Има на залиха

10900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601220000 Категории

Рамна челна брусалка за универзална намена за брусење на разни материјали. Има мотор со номинална влезна моќност од 600W.

Бројот на вртежи во празен од е 30.000 вртежи во минута. Може да се користи за додатоци за брусење со дијаметар до Ø 8мм.

Во пакувањето следуваат и држач за алати за затезни чаури со дијаметар до 8мм. Има и два вилјушкасти клучеви со ширина на отворот до Ø 19мм.

Бренд

Bosch