Разделник за црево со пречник 13мм - Baucentar
Разделник за црево со пречник 13мм

Разделник за црево со пречник 13мм

69 ден

Има на залиха

69 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Разделник за спојување на повеќе црева за наводнување со пречник од 13 мм (1/2″). Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau