Радапцигер со 2 краци 45х15мм - Baucentar
Радапцигер со 2 краци 45х15мм

Радапцигер со 2 краци 45х15мм

680 ден

Нема на залиха

Шифра: 37Д410 Категории

Радапцигер со 2 краци и со димензии 45х15мм. Изработен е од висококвалитетна челична легура од хром-ванадиум наменета за ваков вид на алатки со што се гарантира долготрајност на алатката. Наменет за зглобови за пренос. На радапцигерот има и два краци со променлив распон кој се подесува со помош на водилка.

Бренд

Topex