Подесувачки Клуч 230/65мм - Baucentar
Подесувачки Клуч 230/65мм

Подесувачки Клуч 230/65мм

1800 ден

Има на залиха

1800 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д156 Категории

Клуч со подесување, дизајниран за стегање предмети и опрема за водоводџиски работи. Должината на клучот е 230мм а ширината на работниот дел е 65мм. Клучот е изработен од висококвалитетна челична легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Има рапава обработена рачка згодна за држењето во рака и тешка на лизгање.

Бренд

Topex