Пластична млазница за прскање воден млаз - Baucentar
Пластична млазница за прскање воден млаз

Пластична млазница за прскање воден млаз

119 ден

Има на залиха

119 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 268113-200 Категории

Оваа млазница има целосно подесив ранг на прскање, од најфин проток до целосен млаз. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau