Пластичен пиштол со 7 шеми на прскање вода - Baucentar
Пластичен пиштол со 7 шеми на прскање вода

Пластичен пиштол со 7 шеми на прскање вода

433 ден

Има на залиха

433 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Прскалка за рачно полевање на градината. Оваа прскалка има седум различни шеми на прскање. Водениот млаз може да се регулира само со една рака преку рачката. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau