Пластичен пиштол за прскање воден млаз - Baucentar
Пластичен пиштол за прскање воден млаз

Пластичен пиштол за прскање воден млаз

319 ден

Има на залиха

319 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 247218-300 Категории

Прскалка за рачно полевање на градината. Водениот млаз може да се регулира само со една рака преку рачката. Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau