Насаден Клуч Ударен Бит 13х50мм 1/4 - Baucentar
Насаден Клуч Ударен Бит 13х50мм 1/4

Насаден Клуч Ударен Бит 13х50мм 1/4

390 ден

Има на залиха

390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ударен бит како продолжеток на матицата е исклучително отпорен и може да ја издржи големата снага на вибрационите дупчалки.

Бренд

Bosch