Насаден Клуч Со Магнет 8х50мм - Baucentar
Насаден Клуч Со Магнет 8х50мм

Насаден Клуч Со Магнет 8х50мм

490 ден

Има на залиха

490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Екстра Хард продолжеток за матица е одличен избор за универзална примена.

Бренд

Bosch