Насаден Клуч Со Магнет 6х50мм - Baucentar
Насаден Клуч Со Магнет 6х50мм

Насаден Клуч Со Магнет 6х50мм

355 ден

Има на залиха

355 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Екстра Хард продолжеток за матица е одличен избор за универзална примена.

Бренд

Bosch