Насаден Клуч Со Магнет 10х50мм М6 - Baucentar
Насаден Клуч Со Магнет 10х50мм М6

Насаден Клуч Со Магнет 10х50мм М6

395 ден

Има на залиха

395 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Екстра Хард продолжеток за матица е одличен избор за универзална примена.

Бренд

Bosch