Лист За Унив.Пила За Метал С1122ЕФ 225мм 2пар. - Baucentar
Лист За Унив.Пила За Метал С1122ЕФ 225мм 2пар.

Лист За Унив.Пила За Метал С1122ЕФ 225мм 2пар.

780 ден

Има на залиха

780 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Изведба на запците: вкрстено изглодано

Растојание меѓу запци 2,5мм

Вкупна должина 225мм

Број на парчиња во пакување: 2 пар.

Наменето за сечење метал

Бренд

Bosch