Лист За Унив.Пила За Метал и Дрво С1122ВФ 300мм 2пар. - Baucentar
Лист За Унив.Пила За Метал и Дрво С1122ВФ 300мм 2пар.

Лист За Унив.Пила За Метал и Дрво С1122ВФ 300мм 2пар.

800 ден

Има на залиха

800 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Изведба на запците: варијабилно озабен

Растојание меѓу запци 1.8-2.6мм

Вкупна должина 300мм

Број на парчиња во пакување: 2 пар.

Наменето за сечење и дрво и метал

Бренд

Bosch