Лист За Убодна Пила Т119Б 92х1.9-2.3мм 3пар. - Baucentar
Лист За Убодна Пила Т119Б 92х1.9-2.3мм 3пар.

Лист За Убодна Пила Т119Б 92х1.9-2.3мм 3пар.

180 ден

Има на залиха

180 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Изведба на запците: брановидно изглодан

Растојание меѓу запци 1.9-2.3мм

Вкупна должина 92мм

Број на парчиња во пакување: 3 пар.

Наменето за сечење: дрво, шпер плоча, иверка

Длабочина на сечење: 2-15 мм

Бренд

Bosch