Лист За Убодна Пила Т118Б 92х1.9-2.3мм 3пар. - Baucentar
Лист За Убодна Пила Т118Б 92х1.9-2.3мм 3пар.

Лист За Убодна Пила Т118Б 92х1.9-2.3мм 3пар.

300 ден

Има на залиха

300 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Изведба на запците: брановидно изглодан

Растојание меѓу запци 1.9-2.3мм

Вкупна должина 92мм

Број на парчиња во пакување: 3 пар.

Наменето за сечење: лим со средна дебелина

Длабочина на сечење: 2.5-6 мм

Бренд

Bosch