Лист За Убодна Пила Т111Ц 100х3.0мм Бејзик - Baucentar
Лист За Убодна Пила Т111Ц 100х3.0мм Бејзик

Лист За Убодна Пила Т111Ц 100х3.0мм Бејзик

180 ден

Има на залиха

180 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Изведба на запците: вкрстено изглодани

Растојание меѓу запци 3.0мм

Вкупна должина 100мм

Број на парчиња во пакување: 3 пар.

Наменето за сечење: дрво, шпер плоча, иверка

Длабочина на сечење: 4-50 мм

Бренд

Bosch