Лист За Убодна Пила Т101Б 100х2.7мм 3пар. - Baucentar
Лист За Убодна Пила Т101Б 100х2.7мм 3пар.

Лист За Убодна Пила Т101Б 100х2.7мм 3пар.

300 ден

Има на залиха

300 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Изведба на запците: брусени задни агли и запци

Растојание меѓу запци 2.7мм

Вкупна должина 100мм

Број на парчиња во пакување: 3 пар.

Наменето за сечење: дрво, шпер плоча, иверка

Длабочина на сечење: 3-30 мм

Бренд

Bosch