Лист За Убодна Пила Т101БР 100х2.5мм 3пар. - Baucentar
Лист За Убодна Пила Т101БР 100х2.5мм 3пар.

Лист За Убодна Пила Т101БР 100х2.5мм 3пар.

290 ден

Има на залиха

290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Изведба на запците: брусени задните рабови и запци

Растојание меѓу запци 2.5мм

Вкупна должина 100мм

Број на парчиња во пакување: 3 пар.

Наменето за сечење: дрво, шпер плоча, иверка

Длабочина на сечење: 3-30 мм

Бренд

Bosch