Лист За Кружна Пила За Дрво 254х3.0/2.0х30мм 80т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Дрво 254х3.0/2.0х30мм 80т

Лист За Кружна Пила За Дрво 254х3.0/2.0х30мм 80т

1500 ден

Има на залиха

1500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен пречник 254мм

Внатрешен отвор на листот 30мм

Ширина на сечење 3.0мм

Дебелина на основниот лист 2.2мм

Број на запци 80

Бренд

Bosch