Лист За Кружна Пила За Дрво 254х3.0/2.0х30мм 40т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Дрво 254х3.0/2.0х30мм 40т

Лист За Кружна Пила За Дрво 254х3.0/2.0х30мм 40т

1150 ден

Има на залиха

1150 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен пречник 230мм

Внатрешен отвор на листот 30мм

Ширина на сечење 3.0мм

Дебелина на основниот лист 2.0мм

Број на запци 40

Бренд

Bosch