Лист За Кружна Пила За Дрво 230х2.8/1.8х30мм 48т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Дрво 230х2.8/1.8х30мм 48т

Лист За Кружна Пила За Дрво 230х2.8/1.8х30мм 48т

1490 ден

Има на залиха

1490 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен пречник 230мм

Внатрешен отвор на листот 30мм

Ширина на сечење 2.8мм

Дебелина на основниот лист 1.8мм

Број на запци 48

Бренд

Bosch