Лист За Кружна Пила За Дрво 190х2.2/1.4х30мм 48т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Дрво 190х2.2/1.4х30мм 48т

Лист За Кружна Пила За Дрво 190х2.2/1.4х30мм 48т

850 ден

Има на залиха

850 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен пречник 190мм

Внатрешен отвор на листот 30мм

Ширина на сечење 2.2мм

Дебелина на основниот лист 1.4мм

Број на запци 48

Бренд

Bosch