Лист За Кружна Пила За Дрво 160х2.2/1.4х20мм 24т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Дрво 160х2.2/1.4х20мм 24т

Лист За Кружна Пила За Дрво 160х2.2/1.4х20мм 24т

899 ден

Има на залиха

899 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен пречник 160мм

Внатрешен отвор на листот 20мм

Ширина на сечење 2.2мм

Дебелина на основниот лист 1.4мм

Број на запци 24

Бренд

Bosch