Лист За Кружна Пила За Алуминиум 305х3.0/2.2х30мм 96т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Алуминиум 305х3.0/2.2х30мм 96т

Лист За Кружна Пила За Алуминиум 305х3.0/2.2х30мм 96т

3050 ден

Има на залиха

3050 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен дијаметар на листот 305 мм

Дијаметар на внатрешниот отвор 30мм

Ширина на сечење 3.0мм

Дебелина на основниот лист 2.2мм

Број на запци 96

Бренд

Bosch