Лист За Кружна Пила За Алуминиум 254х3.0/2.2х30мм 80т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Алуминиум 254х3.0/2.2х30мм 80т

Лист За Кружна Пила За Алуминиум 254х3.0/2.2х30мм 80т

1990 ден

Има на залиха

1990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен дијаметар на листот 254 мм

Дијаметар на внатрешниот отвор 30мм

Ширина на сечење 3.0мм

Дебелина на основниот лист 2.2мм

Број на запци 80

Бренд

Bosch