Лист За Кружна Пила За Алуминиум 210х2.6/1.8х30мм 64т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Алуминиум 210х2.6/1.8х30мм 64т

Лист За Кружна Пила За Алуминиум 210х2.6/1.8х30мм 64т

1590 ден

Има на залиха

1590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен дијаметар на листот 210 мм

Дијаметар на внатрешниот отвор 30мм

Ширина на сечење 2.6мм

Дебелина на основниот лист 1.8мм

Број на запци 64

Бренд

Bosch