Лист За Кружна Пила За Алуминиум 190х2.4/1.6х30мм 54т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Алуминиум 190х2.4/1.6х30мм 54т

Лист За Кружна Пила За Алуминиум 190х2.4/1.6х30мм 54т

1100 ден

Има на залиха

1100 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен дијаметар на листот 190 мм

Дијаметар на внатрешниот отвор 30мм

Ширина на сечење 2.4мм

Дебелина на основниот лист 1.6мм

Број на запци 54

Бренд

Bosch