Лист За Кружна Пила За Алуминиум 160х2.2/1.5х20мм 42т - Baucentar
Лист За Кружна Пила За Алуминиум 160х2.2/1.5х20мм 42т

Лист За Кружна Пила За Алуминиум 160х2.2/1.5х20мм 42т

1390 ден

Има на залиха

1390 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Надворешен дијаметар на листот 160 мм

Дијаметар на внатрешниот отвор 20мм

Ширина на сечење 2.2мм

Дебелина на основниот лист 1.5мм

Број на запци 42

Бренд

Bosch