Конец Ѕидарски 30м - Baucentar
Конец Ѕидарски 30м

Конец Ѕидарски 30м

70 ден

Има на залиха

70 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ѕидарски конец со вкупна должина од 30 метри. Сместен е во пластично куќиште. Претставува основна ѕидарска алатка за означување на долги прави линии на ѕидови и подови.

Бренд

Topex