Клуч за свеќици 21мм - Baucentar
Клуч за свеќици 21мм

Клуч за свеќици 21мм

145 ден

Има на залиха

145 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 37Д221 Категории

Клучот за навртување и одвртување на свеќици во автомобил. Има флексибилен зглоб и може да се користи за свеќици со дијаметар од 21мм. Има и згодна рачка во облик на буквата Т.

Бренд

Topex