Касетен филтер со пластичен прстен - Baucentar
Касетен филтер со пластичен прстен

Касетен филтер со пластичен прстен

990 ден

Има на залиха

990 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Влошка за филтер за правосмукалки UniversalVac 15 и AdvancedVac 20

За влажно и суво чистење без промена на филтерот

Спакувано во картонска кутија

Бренд

Bosch