Затворач за црево со пречник 13мм - Baucentar
Затворач за црево со пречник 13мм

Затворач за црево со пречник 13мм

99 ден

Има на залиха

99 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Затворач за црево за наводнување со димензија од 13 мм (1/2″). Може да се користи и за црева со пречник од 15 мм (5/8″). Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Бренд

Rehau