Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 21-2Р ЦТ 1300W - Baucentar
Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 21-2Р ЦТ 1300W

Дупчалка Вибрациона Електрична ГСБ 21-2Р ЦТ 1300W

15120 ден

Има на залиха

15120 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Најмоќна во својата класа со системи на Constant-Electronic и Torque Control za najteže primene

Bosch моторот со голема моќност од 1300 W со висок вртлив момент е идеален за најтешки примени со големи дијаметри за обработка (дупчење, работа со круни за дупчење и пили за отвори) како и за навртување на навој за мешање.

Системот Constant-Electronic овозможува удобна работа и одржува константен број на вртежи при оптоварувањето

Torque-Control овозможува поголема прецизност: подесување на вртлива сила за рамномерно завртување бургии

Бренд

Bosch