Фреза Рачна Електрична ГКФ 550 550W футер-6мм - Baucentar
Фреза Рачна Електрична ГКФ 550 550W футер-6мм

Фреза Рачна Електрична ГКФ 550 550W футер-6мм

5890 ден

Има на залиха

5890 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06016А0020 Категории

Брзо и квалитетно глодање во Вашите раце!

Квалитетот на глодање секогаш е под контрола.

Брзо глодање

Удобност при работењето

Бренд

Bosch