Пневматски Чекан Дупчалка Електрична ГБХ 3000 800W - Baucentar
Пневматски Чекан Дупчалка Електрична ГБХ 3000 800W

Пневматски Чекан Дупчалка Електрична ГБХ 3000 800W

24500 ден

Има на залиха

24500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 061124А006 Категории

Номинална влезна моќност 800 W
Број на вртежи 0-900 врт/мин
Енергија на удар 3.1 J
Број на удари при номинален број на вртежи 0-4.000 удар/мин
Пречник на дупчење во бетон 4-28 мм
Макс. Пречник на дупчење во челик 13 мм
Макс. Пречник на дупчење во  ѕид 82 мм
Маса 3,6 кг

Бренд

Bosch