Брусалка Вибрациона Електрична ГЕХ 150 AC 340W - Baucentar
Брусалка Вибрациона Електрична ГЕХ 150 AC 340W

Брусалка Вибрациона Електрична ГЕХ 150 AC 340W

13590 ден

Има на залиха

13590 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0601372768 Категории

Номинална влезна моќност 340 W

Пречник на брусен диск 150 мм

Број на вртежи во празен од 4.500-12.000 врт/мин

Број на вибрации 9.000-24.000 вибр/мин

Ексцентрицитет 2мм

Прицврстување на брусното средство – чичак прифат

Маса 2.1 кг

Пречник на вибрационен круг 4 мм

Бренд

Bosch